Skoki tandemowe i spadochronowe Zamość

Skoki spadochronowe w tandemie i szkolenia dla zafascynowanych

Chcesz skoczyć ze spadochronem, a może pierwszy skok w tandemie masz już za sobą i chciałbyś nauczyć się skakać samodzielnie? Reaktor24 to doświadczona grupa spadochronowa, która pomoże Ci spełnić marzenia o swobodnym locie i podziwianiu Ziemi z góry. Jeśli interesują Cię skoki spadochronowe, Zamość jest u nas mile widziany. Na samym końcu artykułu publikujemy wskazówki dojazdu z Zamościa na miejsce skoków w Krośnie, gdzie działamy.

2 skoczków spadochronowych swobodnie opadających

Skok tandemowy

Czym są skoki ze spadochronem w tandemie?

Na początek przygody ze spadochroniarstwem każdemu proponujemy odbycie skoku w tandemie. Polega on na tym, że jest się połączonym specjalną uprzężą z instruktorem, pełniącym rolę pilota. To on odpowiada wówczas za bezpieczeństwo podczas skoku. Wie, kiedy należy uruchomić spadochron, kontroluje lot. Dzięki temu pasażer nie musi odbywać długich szkoleń przed skokiem. Może czerpać z niego wyłącznie radość, a jeśli później stwierdzi, że chciałby wykonywać skoki ze spadochronem samodzielnie, to również ma taką możliwość. Wówczas po prostu odbywa szkolenie i przygotowuje się do zdobycia licencji, pozwalającej na samodzielność w powietrzu.

Wyskok z samolotu skoczka spadochronowego

Skok spadochronem

Przygotowanie do skoków

Jeśli zdecydowałeś się na skoki spadochronowe w tandemie, to przygotowanie zajmuje jedynie piętnaście minut. Zabierz ze sobą dobry humor, nie stresuj się za dużo i uważnie słuchaj wskazówek instruktora. Gwarantujemy pozytywną atmosferę zarówno przed wylotem, jak i w powietrzu. Doskonale będziesz wiedział, co robić, a o Twoje bezpieczeństwo zadba jeden z naszych doświadczonych skoczków, który ma za sobą setki bądź tysiące oddanych skoków. Będziesz w dobrych rękach.

Opcja samodzielnych skoków wymaga uczestnictwa w dłuższym szkoleniu. Zawsze są to godziny teoretyczne połączone z jednym lub trzema skokami. Zwykle organizujemy kursy weekendowo, aby każdy chętny mógł do nas dotrzeć. Szkolenie teoretyczne zajmuje nam osiem godzin. Następnie uczestnik wykonuje skoki z wysokości tysiąca lub tysiąca dwustu metrów. Nad przebiegiem całego szkolenia czuwają doświadczeni instruktorzy.

Jak daleko jest Zamość od Krosna

Jeśli chcesz odbyć tandemowe lub samodzielnie skoki spadochronowe, Zamość znajduje się w oddaleniu około dwustu kilometrów od lotniska Aeroklubu Podkarpackiego, na którym działamy. Dojedziesz do nas drogami wojewódzkimi, m.in. DW849 i DW863, a także autostradą A4 i drogą ekspresową S19. Nasze lotnisko znajduje się na Żwirki i Wigury 8 w Krośnie.

Telefon: 602229785