Skok spadochronowy Chełm

Bezpieczne skoki spadochronowe – przygoda dla każdego

Jeśli chcesz skoczyć ze spadochronem, więcej się nie zastanawiaj. Zarezerwuj termin i nastaw się na wyjątkowe emocje. Reaktor24 to zespół doświadczonych instruktorów, którzy skoczą z Tobą jako piloci w tandemie lub nauczą Cię skakać samodzielnie, dzięki czemu staniesz się niezależnym skoczkiem spadochronowym.

Skok spadochronowy w tandemie na prezent

Często realizujemy skoki spadochronowe, które są podarunkiem od bliskich i przyjaciół dla osoby, która bardzo chce podziwiać świat z góry. Niekiedy obserwatorzy skoku później sami wracają do nas, aby też przeżyć tę niezapomnianą przygodę. Jeśli jesteś w starszym wieku, nie myśl, że skok spadochronowy to rozrywka tylko dla młodych. Z własnego doświadczenia wiemy, że na ekstremalne doznania nieraz decydują się seniorzy. Zobaczysz, że w powietrzu poczujesz się świetnie, niezależnie od wieku i sprawności. Tam nic nie będzie Cię ograniczać. Po skoku natomiast będziesz mieć tyle energii, że mógłbyś góry przenosić. Warto przeżyć to choć jeden raz.

Skoczkowie trzymający się za ręce podczas skoku spadochronowego w mieście Chełm

Grupa skoczków spadochronowych trzymająca się za ręce

Szkolenie spadochronowe dla odważnych

Osoby, które chcą doświadczyć więcej niż skoku w tandemie lub mają go już za sobą i czują, że to im nie wystarczy, zapraszamy na nasze szkolenia spadochronowe. Po takim kursie będziesz mógł wykonywać skoki samodzielnie. Nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć w powietrzu. Kiedy opanujesz potrzebne umiejętności, pozostanie Ci już tylko czysta frajda ze skoków. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza osobom, które przeżyły choć jeden skok w tandemie. Wówczas nie trzeba bowiem wyobrażać sobie, co dzieje się w powietrzu. Ma się to już za sobą, co pomaga później w przyswojeniu odpowiednich zachowań. Poza tym skok tandemowy doskonale zapoznaje z wrażeniami, jakich można doświadczyć w powietrzu. Dzięki temu osoba szkoląca się wie już, z czym będzie mieć do czynienia. Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą się uczyć pod okiem doświadczonych instruktorów.

Szkolenie dla skoczków

Szkolenie

Jak do nas dotrzeć z Chełma?

Jeśli chcesz przyjechać do nas na skoki spadochronowe, Chełm nie jest aż tak daleko. Łatwo możesz przetransportować się tutaj drogami wojewódzkimi i krajowymi oraz autostradą A4. Proponujemy trasę drogami: (od Ronda Zrzeszenia Wolność i Niepodległość w Chełmie) DW844, DW843, DK17, DW849, DW863 i DW835. Następnie możesz jechać autostradą A4, a później zjechać w kierunku drogi ekspresowej S19. Ostatnie kilometry pokonasz drogami DK19 i DW991. Nasze usługi świadczymy na lotnisku Aeroklubu Podkarpackiego w Krośnie, pod adresem Żwirki i Wigury 8. Zapraszamy do przeżycia wyjątkowej przygody!

Telefon: 602229785