Skok spadochronem – Kielce

Z Kielc do Krosna na skok ze spadochronem – dlaczego warto?

Skoki spadochronowe to popularny sport ekstremalny. Niektórzy decydują się na taką przygodę tylko raz w życiu, aby pokonać swoje ograniczenia i zobaczyć, jak to jest podziwiać świat z odległości kilku kilometrów nad ziemią. Inni po pierwszym skoku odkrywają w sobie prawdziwą pasję do spadochroniarstwa i postanawiają nauczyć się skakać samodzielnie. Niezależnie od tego, czy skoczysz z samolotu tylko raz, czy będziesz kontynuował tę przygodę, warto podjąć decyzję o pierwszym takim kroku.

Skoki spadochronowe dodają pewności siebie

Jedną z korzyści, które dają skoki ze spadochronem, jest pokonanie własnych lęków. Gdy człowiek upewni się w tym, że może przekraczać własne granice, świat staje przed nim otworem. Część osób mówi, że chce wykonać skok, by upewnić się, że jest w stanie poradzić sobie z własnymi słabościami. Rzeczywiście, wykonując pierwszy skok w życiu pokazują sobie samym, jak i znajomym, że stać ich na odwagę, o którą być może sami wcześniej się nie podejrzewali.

W powietrzu czujesz się wolny

Skok ze spadochronem to chwila swobodnego lotu, w czasie którego możesz poczuć wolność i radość z bycia „ponad światem”. Taki lot potrafi otworzyć oczy na wiele spraw. Niekiedy powoduje, że człowiek nabiera dystansu do życia i rzeczy, które przytrafiają mu się na co dzień. Z perspektywy nieba są bowiem często błahe. Ludzie czują się w górze po prostu szczęśliwi. Pewien mężczyzna, który zdecydował się na skok po raz pierwszy, mówił, że dla niego to, co czuł podczas lotu było porównywalne tylko z radością, jakiej doznał, gdy został ojcem. Zapewne każdy może utożsamić szczęście, którego doznał w trakcie i po wykonaniu skoku, z czym innym. Niektórzy twierdzą wręcz, że tak dobrze, jak podczas lotu ze spadochronem, nie czuli się jeszcze nigdy.

samolot z skoczkiem spadochronowym

Osoba przygotowująca się do wyskoku spadochronem

Możesz odkryć piękno świata

Świat wokół nie zawsze jest przez nas doceniany. A gdybyś spojrzał na niego z innej perspektywy? Okazuje się, że z góry wygląda całkiem nieźle. Skoki spadochronowe umożliwiają spojrzenie na otoczenie w nieco inny sposób. Uczestnicy skoków nieraz mówią, że widok z lotu ptaka jest tak piękny, że aż zapiera dech. Warto znaleźć się na wysokości trzech czy czterech kilometrów nad ziemią i móc widzieć chmury oraz odległy widok miast i wiosek. Mimo że takie widoki można podziwiać również z samolotów, to jednak nie masz wówczas możliwości obejrzenia całej panoramy. Poza tym obserwowanie krajobrazu zza szyby to zupełnie co innego. Przekonasz się, kiedy porównasz obie opcje.

Droga z Kielc

Z naszych usług korzystają między innymi osoby przyjeżdżające z Kielc. By ułatwić Ci przybycie na miejsce, publikujemy informacje na temat dojazdu. Jeśli interesują Cię skoki spadochronowe, Kielce mają do nas dobrą trasę. Dotrzesz na miejsce drogami wojewódzkimi i krajowymi, między innymi: DW786, DK73, DW756, ponownie DK73, DW983. Tuż przed miejscem lotów w Krośnie skręć w Aleję Jana Pawła II, czyli drogę DK28. Stąd po niespełna pięciu kilometrach dotrzesz już do poplątanych dróg imienia Żwirki i Wigury. Kieruj się wówczas na lotnisko Krosno. Znajduje się ono pod numerem 8.

Telefon: 602229785