Skoki tandemowe Mielec

Skocz w tandemie, by spojrzeć na świat inaczej!

Skok ze spadochronem to marzenie wielu osób. Nie każdy jednak wie, że można je spełnić bez długich szkoleń i specjalistycznego przygotowania. Okazją, by pierwszy raz poczuć adrenalinę, towarzyszącą profesjonalnemu skokowi spadochronowemu, jest zdecydowanie się na skok tandemowy. Odbywa się go razem z pilotem, który ma za sobą setki lub nawet tysiące podobnych skoków. Jest to więc opcja w pełni bezpieczna i pozwalająca na zaznajomienie się ze spadochroniarstwem.

Skok tandemowy dla każdego

Wielką zaletą skoków tandemowych jest to, że nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o to, kto może skakać. Jest to zatem rozrywka dla osób z osiemdziesiątką na karku, ludzi młodych, a za zgodą rodziców nawet dla niepełnoletnich nastolatków. Jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, to każdy może zdecydować się na skoki tandemowe. Co ważne, jest to także rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, które chciałyby chociaż raz zobaczyć świat z góry. Skok tandemowy daje im taką możliwość.

Kobieta z spadochroniarzem skacząca spadochronem

Skok tandemowy z doświadczonym spadochroniarzem

Co dają skoki tandemowe?

Jeśli myślisz o tym, by zacząć skakać ze spadochronem, to skok tandemowy jest doskonałym startem. Dzięki niemu zapoznasz się z wrażeniami, jakie daje profesjonalne spadochroniarstwo. Skakanie w tandemie to rozwiązanie także dla osób, które chcą po prostu przeżyć jednorazową przygodę i pokonać swoje ograniczenia. Wznosząc się na wysokość 3-4 kilometrów w górę możesz odczuć lęk, jednak przekraczając próg samolotu, pozostawiasz cały bagaż przykrych doznań za sobą i rozkoszujesz się swobodnym lotem.

Takie, niczym nieograniczone, spadanie trwa zawsze poniżej minuty, przeważnie 30-40 sekund. Można się wówczas rozpędzić do dwustu kilometrów na godzinę. Następnie doświadczony pilot tandemu otwiera spadochron i pozostaje jeszcze kilka minut lotu, w trakcie których można podziwiać niesamowity krajobraz. Dla takich chwil warto pokonywać swoje lęki. Niejedna osoba po swoim pierwszym skoku wraca, by odbyć kolejny albo decyduje się na szkolenie, by móc w przyszłości skakać już samodzielnie. Jeśli chciałbyś odbyć skok tandemowy, Mielec nie znajduje się daleko od naszej siedziby. To około półtorej godziny drogi samochodem. Warto się wybrać dla tak niepowtarzalnych wrażeń. Każdy, kto z nami skakał mówi, że tych emocji i widoków nie da się z niczym porównać.

Przeciwwskazania do skoków spadochronowych

Istnieją pewne przeciwwskazania do wykonywania skoków. Nie wymagamy specjalistycznych badań od osób, które chcą z nami skakać w tandemie. Niemniej jednak trzeba sobie zdawać sprawę, że pewne warunki zdrowotne mogą wykluczać możliwość skoku. Są nimi: niewydolność układu oddechowego i krwionośnego, łamliwość kości i schorzenia kręgosłupa oraz padaczka. Jeśli nie cierpisz na żadną z tych chorób, to jak najbardziej możesz zarezerwować sobie u nas termin na skok tandemowy. Jesteśmy po to, by towarzyszyć Ci w odkrywaniu spadochroniarskiej pasji i poznawaniu świata z góry. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi.

Jak dojechać do nas z Mielca?

Jeśli interesuje Cię skok tandemowy, Mielec zaś jest miejscem, z którego będziesz wyruszał, zamieszczamy ogólne informacje, jak do nas dotrzeć. Najlepiej w Mielcu skierować się na południe drogą 985. Następnie w Dębicy zjechać na drogę krajową 94 w kierunku Krakowa. Jedź nią aż do Pilzna gdzie należy zjechać na południe na drogę krajowa nr 73 w kierunku Jasła. Tam kierując się na drogę krajową nr 28 w kierunku na wschód dotrzesz do celu. Działamy na terenie lotniska w Krośnie, które mieści się przy ulicy Żwirki i Wigury 8. Jesteśmy pewni, że dotrzesz do nas bez trudu.

Zobacz, jak może wyglądać twój pierwszy skok tandemowy.

Telefon: 602229785