Skoki spadochronowe Kraków

Kilka słów o skokach ze spadochronem

Zapraszamy osoby zainteresowane skokami spadochronowymi z Krakowa do odwiedzania Krosna i zgłaszania się na nasze skoki spadochronowe. Bywają u nas ludzie z różnych zakątków Polski, także z Krakowa. Przy okazji wycieczki do Krosna, warto zadbać o ekstremalne, niepowtarzalne wrażenia. Można też przyjechać do naszego miasta specjalnie na skok. Będzie nam bardzo miło czuwać nad Wami w jego trakcie i dzielić niezapomniane momenty.

Jak dojechać na lotnisko?

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć do nas z Krakowa, to spieszymy z wyjaśnieniami. Najlepiej kierować się na II obwodnicę. Następnie za Tadeusza Śliwiaka wjechać na S7, a później kierować się na Rzeszów autostradą A4. Później drogami wojewódzkimi można już bez problemu trafić na lotnisko w Krośnie, na którym odbywamy większość skoków. Zapraszamy!

Tandem na początek

Przygotowaliśmy ofertę zarówno dla osób, które chcą się mocniej związać ze spadochroniarstwem, jak i dla ludzi, którzy pragną skoczyć ten jeden raz. Doskonale znamy różne Wasze motywacje, dlatego chcemy umożliwić skok ze spadochronem także osobom, które nie chcą się szkolić w tym zakresie. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem są skoki tandemowe, czyli odbywane z instruktorem, który pełni rolę pilota. Ty będziesz towarzyszyć mu w roli pasażera, nie musząc się martwić o swoje bezpieczeństwo. Do takiego lotu wystarczy piętnastominutowe szkolenie, w trakcie którego dowiesz się, jak się zachować w powietrzu.

Grupowy lub samodzielny skok ze spadochronem

Skok w tandemie to świetny pomysł nie tylko dla jednej osoby. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup, dzięki czemu możecie zorganizować sobie na przykład świetny wieczór panieński lub kawalerski, a także przyjechać na podbój nieba po prostu paczką przyjaciół. Jeśli wybierzecie skoki spadochronowe, Kraków na pewno nie zapewni Wam tak korzystnych cen jak my. Ponadto jesteśmy pewni, że wycieczka do Krosna będzie dla Was dodatkową atrakcją. Wspólne skoki wywołają zaś mnóstwo pozytywnych emocji, którymi będziecie mogli dzielić się na bieżąco.

Skoki ze spadochronem w Krakowie

Skok spadochronowy w grupie

Jeśli chodzi o samodzielny skok ze spadochronem Kraków jak i inne miasta również z radością zapraszamy do nas. Możesz pokonać swoje lęki i odkryć niesamowitą radość z wolności, jaką daje swobodny lot i przekroczenie własnych granic. Nie czekaj, zarezerwuj dogodny termin. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Jeśli myślisz, że jesteś za stary na skoki spadochronowe Kraków nieraz udowadnia, że wcale nie. Często właśnie stamtąd przyjeżdżają do nas seniorzy, którzy chcą jeszcze doświadczyć ekstremalnych wrażeń. Ty też możesz!

Skoki jako pomysł na prezent

Warto pamiętać, że skoki ze spadochronem to świetny pomysł na prezent. Wiele osób skrycie (lub nie) marzy o wzbiciu się w powietrze. Jeśli wiesz, że Twój znajomy chciałby przeżyć taki skok, to nie wahaj się i zorganizuj zbiórkę na ten cel. Gwarantujemy, że uśmiech na jego twarzy będzie szerszy niż kiedykolwiek widziałeś. Jeśli interesuje Cię skok ze spadochronem, Kraków i okolice często przyjeżdżają skakać właśnie do nas. Tutaj zawsze możesz liczyć na profesjonalnych instruktorów i miłą atmosferę, zarówno na ziemi, jak i w powietrzu.

Szkolenia dla pasjonatów

Skok w tandemie to doskonałe zapoznanie się z tym, czym w ogóle jest spadochroniarstwo. Jeśli jednak ktoś poczuje, że skoki mogłyby stać się jego prawdziwą pasją, to tego typu rozwiązanie z pewnością mu nie wystarczy. Odczuje chęć samodzielnego swobodnego lotu i niezależności. Również i to możemy Ci umożliwić. Organizujemy bowiem szkolenia dla osób, które chcą w przyszłości latać samodzielnie. Składają się one z części teoretycznej i jednego lub trzech skoków. Szkolenia odbywają się metodą Static Line, która jest obecnie traktowana jako podstawa i wykorzystuje się ją zarówno w ośrodkach wojskowych, jak i cywilnych.

Jeżeli po swoim pierwszym albo kolejnym skoku w tandemie poczułeś, że chcesz się usamodzielnić i czerpać pełną radość ze skoków, to zapraszamy do zgłaszania się na szkolenia. Wszystkie prowadzą doświadczeni instruktorzy, mający za sobą wiele godzin w powietrzu i kilkaset lub kilka tysięcy wykonanych skoków na koncie.

Telefon: 602229785