Lublin skoki spadochronowe

Skok z samolotu, lot ze spadochronem – niezwykłe przeżycia

Szara codzienność potrafi sprawić, że zapominamy, ile piękna nas otacza. Warto więc podjąć kroki, aby to sobie ponownie uświadomić. Skok ze spadochronem to doskonała ku temu okazja. Potrafi zmienić myślenie o sto osiemdziesiąt stopni, dodać odwagi i pokazać piękno świata. Zapraszamy osoby z Lublina na lotnisko w Krośnie na niezwykłe przeżycia!

Skoki tandemowy można zakupić w formie imiennego vouchera przez naszą stronę. Zapoznaj się z ofertą w naszym sklepie internetowym!

Skoczek spadochroniarski wyskakujący z samolotu - Lublin

Wyskok z samolutu

Dlaczego warto wykonać skok ze spadochronem?

Jeśli wahasz się jeszcze, czy skoczyć ze spadochronem, czy nie – nie obawiaj się. W pierwszym momencie możesz czuć lęk, jednak wiedz, że skoki spadochronowe pilotowane są przez doświadczonych instruktorów. Skoczyć w tandemie (czyli z instruktorem jako pilotem) może każdy i jest to bezpieczny sposób, by przekonać się, jak to jest unosić się nad ziemią. Skok ze spadochronem daje niezwykłe przeżycia, które ciężko jest porównać z czymkolwiek innym. Warto pokonać strach, by przez chwilę móc swobodnie lecieć nad ziemią i podziwiać piękne krajobrazy. Dla wielu osób jest to coś więcej niż przygoda. Czasami skok uświadamia im, że życie jest piękne i że mogą w nim wiele dokonać, zaczynają wierzyć w swoje możliwości. Skoro byli w stanie odważyć się na skok ze spadochronem, to odważą się sięgnąć także po inne rzeczy, których pragną. Warto choć raz doświadczyć takiego przeżycia, które potrafi prawdziwie zmienić perspektywę.

Dla kogo są skoki spadochronowe?

Tak naprawdę skoki są dla każdego, nie tylko dla osób lubiących ryzyko i nie tylko dla młodych. Skok w tandemie może wykonać nawet stulatek czy osoba niepełnosprawna. To wspaniałe uczucie pozbyć się, choć na chwilę, wszelkich ograniczeń i zobaczyć, jak to jest swobodnie spadać, gdy nie działa na nas żadna inna siła, poza grawitacją.

Samodzielne skoki to już nieco trudniejsze zadanie. Trzeba odbyć profesjonalne szkolenie, na które również zapraszamy. Po jego zakończeniu zdobywa się specjalną licencję, która pozwala na samodzielne wykonywanie skoków. Jeśli masz już uprawnienia i chcesz wykonywać skoki spadochronowe, Lublin zaś jest Twoim miejscem stałego pobytu, poniżej zamieszczamy przybliżone informacje, jak do nas dojechać. Skaczą u nas osoby z różnych stron Polski. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Przeciwwskazania do skoków

Są, niestety, pewne schorzenia, które uniemożliwiają skakanie. Nie ma ich wiele, ale jednak osoby, które cierpią na padaczkę czy łamliwość kości, muszą pogodzić się z tym, że nie będą skakać ze spadochronem. Podobnie ludzie mający problemy z układem oddechowym lub krwionośnym, a także cierpiący na poważne schorzenia kręgosłupa. W przypadku takich chorób skoki spadochronowe mogłyby stwarzać zbyt duże niebezpieczeństwo. Nadal jednak warto w takich przypadkach dzielić radość ze skoków z innymi. To także daje dużego kopa. Jeśli wiesz, że Twój znajomy chętnie skoczyłby z trzech czy czterech kilometrów nad ziemią, spróbuj mu to zorganizować. Na pewno nigdy nie zapomni tego przeżycia.

Wskazówki dojazdu z Lublina

Jeśli chcesz dotrzeć do nas na skok ze spadochronem, Lublin oddalony jest od Krosna o jakieś cztery godziny jazdy. Zachęcamy do odwiedzenia naszego miasta przy okazji innych podróży lub specjalnie, wtedy, gdy chcesz poznać Krosno. Skaczemy głównie na lotnisku Aeroklubu Podkarpackiego, które znajduje się przy ulicy Żwirki i Wigury 8. Jeśli interesują Cię nasze skoki spadochronowe, Lublin ma do wyboru co najmniej trzy różne trasy dojazdu. Jeden ze sposobów dotarcia to kierowanie się drogą krajową numer 19, następnie drogami wojewódzkimi: DW835 i DW842. Później wróć na DK19 i skieruj się na drogę ekspresową S19, a następnie na DK97, DK94 i DK19. Przejedź jeszcze około 13 kilometrów drogą wojewódzką DW991. Na koniec ulicami kieruj się na lotnisko.

Telefon: 602229785